Прийом до ДНЗ «ХРЦПОМТМ» здійснює приймальна комісія. Очолює приймальну комісію директор ДНЗ «ХРЦПОПМТМ». Наказом по навчальному закладу визначається та затверджується персональний склад комісії. Порядок роботи приймальної комісії: з 8:30 до 17:00 щодня, крім неділі, святкових та неробочих днів.
   Приймальна комісія:
- організовує прийом заяв та документів;
- проводить зі вступниками бесіди з питань вибору професії, спеціальності, умов навчання, матеріального забезпечення та забезпечення особливого соціального захисту учнів, слухачів, працевлаштування після закінчення навчального закладу;
- приймає рішення щодо осіб, рекомендованих до зарахування до ДНЗ «ХРЦПОПМТМ», оформлює протокол та оголошує відповідні списки осіб;
- організовує роботу щодо комплектування навчальних груп з
урахуванням здібностей і нахилів, віку, стану здоров'я та професійної придатності вступників;
- вирішує інші питання, пов'язані з прийомом вступників на навчання.
   Правила прийому до ДНЗ «ХРЦПОПМТМ» доводяться до відома вступників через засоби масової інформації, офіційний сайт та інформаційні
стенди.
  ДНЗ «ХРЦПОПМТМ» у 2020 році здійснює прийом учнів за наступними професіями і спеціальностями:
   Центр приймає на навчання на перший курс осіб, які здобули повну загальну середню освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.
   Прийом на навчання проводиться за спеціальностями (спеціалізаціями) відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266. Прийом вступників на навчання проводиться на конкурсні пропозиції, які самостійно формує заклад освіти.
Назви конкурсних пропозицій подаються державною мовою. Особливості прийому до закладів освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї після 01 січня 2020 року, визначаються Порядком прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, затвердженим наказом № 560.
   Особливості прийому до навчальних закладів осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), територія здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (на період їх здійснення), територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2020 року, визначаються Порядком прийому для здобуття фахової передвищої та професійно-технічної освіти осіб та наказом № 697.
Вступники подають особисто заяву про вступ до професійно- технічного навчального закладу із зазначенням обраної професії (спеціальності) та спеціалізації, форми навчання, місця проживання та необхідності працевлаштування після закінчення навчання, до якої додають:
- документ про освіту (оригінал);
- медичну довідку за формою, установленою чинним законодавством;
- 6 фотокарток розміром 3x4 см;
- паспорт (ксерокопія) або свідоцтво про народження (оригінал + ксерокопія - 3 примірника);
- довідка з місця проживання;
- ідентифікаційний код (ксерокопія - 3 примірника)
Особи, які направляються на навчання підприємствами, установами, організаціями, додають до заяви про вступ відповідний документ.
Прийом документів від вступників завершується, як правило, не раніше ніж за п'ять днів до початку занять.
ДНЗ
"Харківський регіональний центр професійної освіти
поліграфічних медіатехнологій та машинобудування"
ЗНО
 

Учасникам ЗНО показали, як відбувається тестування

Український центр оцінювання презентував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання відео, у якому продемонстровано процес проведення тестування.
      В УЦОЯО зазначають, що ролик дозволить майбутнім учасникам розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.
     «Для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО», - повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.
      Разом з тим в УЦОЯО наголошують, що презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування.
     Після стабілізації епідеміологічної ситуації всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО.
      Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.
Харківський регіональний центр
майдан Свободи, 6, кім. 463 м. Харків, 61022
(057) 705-07-37, office@zno-kharkiv.org.ua
регіони обслуговування: Харківська, Полтавська,Сумська області

Директор: dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Бухгалтерія: buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Метод. кабінет: mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня: pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Відділ кадрів: vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Телефон секретаря: (057) 738-42-63

Copyright © 2013 by 

ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved