Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Друкар - одна з найбільш перспективних професій. Ви завжди будете забезпечені гарною роботою і відповідно заробітною платнею. Багато наших учнів є дітьми поліграфістів і спадкоємцями їхньої справи!
Оператор комп’ютерної верстки розпочинає технологічний процес виготовлення друкарської продукції, а саме виконує складання тексту, верстку і виготовлення фотоформ. Для підготовки кваліфікованих робітників з данної професії центр має дві майстерні забезпечені комп’ютерами та необхідним обладнанням. Учні під час виробничого навчання опановують такі програми: Microsoft Word, Adobe Photoshop, CorelDraw, PageMaker, InDesign
Поліграфічне виробництво призначене для випуску друкарської продукції і кожна професія відповідає основним принципам виробництва друкарської продукції і має своє місце і роль в загальному виробництві.
Ремонтом та переоснащенням поліграфічних машин займаються налагоджувальники поліграфічного устаткування. Для опанування цієї професії навчальний заклад має слюсарну майстерню, яка забезпечує всі умови для проходження виробничого навчання. В майстерні учні опановують такі слюсарні роботи, як: розмітка деталей, рубка, правка, різка та опилювання металу, свердління, нарізка різьб. Майстерня забезпечена робочими місцями слюсаря, інструментами, пристроями та матеріалами. Має свердлильні, фрезерні та токарний станки, контрольно-вимірювальні прилади, які використовують в поліграфічному виробництві.
Кожне видання (книга, блокнот, папка, зошит…) складається з великої кількості деталей. Значну кількість цих деталей виготовляє палітурник .
Професія
палітурник потрібна кожному поліграфічному підприємству. У тебе з’явиться можливість опанувати технологією брошурування, переплетення, виготовлення адресних папок, блокнотів.
Всім подобаються книги, журнали, рекламні афіші, календарі та багато іншого. А починається все з нашого поліграфічного центру. Приходьте, навчитесь і Ви не пожалкуєте.
Електротехнічна лабораторія-проводить вимірювання та випробування (в рамках проведення експертного обстеження та окремо) електрообладнання напругою до 330 кВ включно.
Широкий спектр послуг з вимірювань та випробувань в комплексі з правом проводити експертне обстеження електроустаткування електроустановок дає нам змогу оперативного та комплексного виконання робіт, витримуючи при цьому прийнятний рівень ціноутворення.
Фрезерна обробка - це метод механічного формоутворення пов'язаного з процесом різання і видалення відповідного шару матеріалу. Фрезерування відбувається за допомогою багатолезового чи іншого інструменту, який здійснює обертальний рух спільно з поступальним рухом заготовки
Токарська обробка є різновидом виготовлення деталей пов'язаної з видаленням технологічного шару матеріалу для утворення необхідної структури поверхні. На верстатах токарної групи обробляються деталі, що відносяться до типу тіл обертання таких як: ступінчасті і гладкі вали, приводні шківи, ​​втулки, гайки і інші деталі.
Майстерня по ремонту автомобіля - виконуються операції по обробці, складанні і лагодження металевих виробів, деталей автомобільної техніки, операції з технічного обслуговування і ремонту авто транспортних засобів, перевіряється технічний стан автомобіля. Проводиться ремонт вантажних і легкових автомобілів, мото циклів, автобусів. Слюсар з ремонту автомобілів працює з механізмами, вузлами і агрегатами са модвіжущіхся транспортних засобів. Він виявляє і усуває несправності та дефекти транспортних засобів, проводить тих ническое обслуговування і ремонт автотранспортних засобів, а також контроль технічного стану автомобілів за допомогою сучасного діагностичного обладнання та приладів, управління автотранспортом
Слюсарні роботи - обробка переважно металевих заготовок і виробів, що здійснюється слюсарно-складальним інструментом вручну, із застосуванням пристосувань і верстатного обладнання. До слюсарним роботам ставляться: Розмітка, рубка і різання, Обпилювання, Нарізування різьби, Гнучка і правка, Притирання, Свердління, Зенкування, Розгортання, Клепка, Пайка і ін. Слюсарні роботи виконуються головним чином при складанні машин на промислових підприємствах, а також в процесі ремонту, складання та регулювання машин і їх вузлів на ремонтних підприємствах, а іноді на місці роботи машини.
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63