Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

 
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63
Учні всіх груп та курсів разом з керівниками груп мали змогу відвідати ПРАТ Книжкову фабрику «Глобус». У програмі відвідування адміністрацією фабрики  передбачалося знайомство учнів з історією заснування книжкової фабрики, розвитком та сучасними досягненнями. Також всі учні здійснили екскурсію виробничими цехами, побачили сучасне поліграфічне устаткування, нові технологічні лінії з виготовлення книжкової продукції. Загалом екскурсія мала на учнів великий впив та  враження, адже не щодня  маєш змогу відвідувати сучасні поліграфічні підприємства. Учні, що навчаються за професіями машинобудівного напряму мали змогу ознайомитися ремонтно-механічними майстернями, що в подальшому при випуску з центру дає більші шанси на краще працевлаштування.
З перших років свого існування наш навчальний заклад мав і має тісний зв’язок з Управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації, ВАТ «Харківська книжкова фабрика «Глобус», ВАТ «Уніпак». На цих підприємствах працюють наші випускники, тут проходять виробничу практику учні. Крім названих підприємств, наш центр плідно співпрацює із підприємствами, що за своїм віком дещо молодші, а саме ООО «Фактор-друк», ООО РПА БРИСК, ООО «Харьков-ПолиграфУпак». 

Поліграфія - це досить прогресивна і динамічна галузь промисловості. Вона потребує кваліфікованих працівників, кількість вакансій постійно зростає. Тому керівники поліграфічних підприємств розуміють важливість створення ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»". Тепер вони не тільки замовляють у нас кадри, але по можливості, допомагають у оснащенні майстерень, надають електронну техніку для впровадження інноваційних форм навчання та проведення позакласної роботи.
14.05.2019 Р.  адміністрація та колектив учнів ДНЗ «Харківський регіональний центр ПО поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» взяли участь  роботі VІ Міжнародної науково-технічної конференції «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології», яка приурочена відзначенню 75-річчю кафедри «Медіасистем та технологій» Харківського національного університету радіоелектроніки. Конференція проводилася з метою розширення міжнародного співробітництва та поглиблення спільної діяльності у науковій, дослідницькій, викладацькій та  інших  сферах в галузі видавничої справи,  поліграфії,  мультимедійних технологій, економіки галузевих підприємств; підвищення ефективності навчального процесу з підготовки професійних кадрів для  видавничо-поліграфічної галузі, впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання.
У роботі конференції взяли участь: ДНУ «Книжкова палата України ім. І. Федорова», Громадянська спілка «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів». НТУУ «Киівський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Українська академія друкарства, Представництво «Польська академія наук» в Києві (Польща),  Університет штату Гуанахуато (Мексика), Варшавський політехнічний університет «Варшавська політехніка» (Польща).
З цікавими науковими доповідями про впровадження нових технологій  виступили з доповідями: ректор ХНУРЕ Семенець В.В., директор ДНУ «Книжкова палата України ім. І. Федорова»,  професор Сенченко  М.І., проректор Української академії друкарства, м. Львів Маїк В.З., директор ВПІ НТУУ, м. Київ, професор Киричок Т. В., «Варшавська політехніка», Польща, Варшава, професор Г. Петріашвілі. 
Заступник директора з НВР Давиденко В. Ф.  від імені директора нашого центру Пономарьової В. В. та всього  колективу привітала педагогічний  колектив кафедри «Медіасистем та  технологій» з 75 - річчям та особисто  професора Ткаченка В. П., який  з 1988 року  очолює кафедру. Багаторічна тісна  співпраця між нашим  Центром і кафедрою дає позитивні  результати: наші учні, які навчаються за кваліфікацією «молодші спеціалісти», мають змогу  продовжити навчання в університеті, також  наші викладачі мають змогу використовувати в роботі наробки та сучасні технології кафедри. Бажаємо колективу  кафедри міцного здоров’я,  наснаги, творчих досягнень. Особливою родзинкою  на завершення  першого дня роботи конференції був святковий концерт,  підготовлений  студентами та  педагогічним колективом кафедри.

Екскурсії на ПРАТ «Книжкова фабрика «Глобус» та типографію «ТРИАДА» в яких брали участь наші учні дала позитивні  результати: більшість учнів зацікавилися  умовами роботи на цих підприємствах та вирішили проходити виробничу практику Проходження виробничої практики дає нашим учням можливість влилися у трудові колективи підприємств, підвищити свої  знання та навики, які отримали на уроках спецтехнології. Наші учні  працюють у бригадах друкарів, на лініях з виготовлення книжної продукції, в слюсарних майстернях. Проходження  виробничої практики на поліграфічних підприємствах - це можливість для наших учнів відчути  себе  частинкою  великих колективів, які трудяться на  виготовленням прекрасного творіння людства - книги.

Загалом екскурсія мала на учнів великий впив та  враження, адже не щодня  маєш змогу відвідувати сучасні поліграфічні підприємства. Учні, що навчаються за професіями машинобудівного напряму мали змогу ознайомитися ремонтно-механічними майстернями, що в подальшому при випуску з центру дає більші шанси на краще працевлаштування.

Учні гр. ОКН КБ -12 (оператори комп’ютерної верстки, касир (в банку)) разом із майстром в/н Мотовіловою С. А.  здійснили  екскурсію до відділення ПАТ «ПриватБанку».
Екскурсію відділенням  банку провів начальник  відділу кадрів Попов І. О. Він ознайомив учнів з  структурою банку, банківською системою, провів екскурсію  робочими кабінетами, операційними залами, познайомив  дівчат з персоналом  відділення. Екскурсія мала дві  мети:  підняття престижу банківського працівника та  профорієнтація, адже дівчатам  похід дуже сподобався і вони  поділяться своїми враженнями вдома та з своїми подругами.