ДНЗ
"Харківський регіональний центр професійної освіти
поліграфічних медіатехнологій та машинобудування"

ПАРТНЕРСТВО


З перших років свого існування наш навчальний заклад мав і має тісний зв’язок з Управління у справах преси та інформації Харківської обласної державної адміністрації, ВАТ «Харківська книжкова фабрика «Глобус», ВАТ «Уніпак». На цих підприємствах працюють наші випускники, тут проходять виробничу практику учні. Крім названих підприємств, наш центр плідно співпрацює із підприємствами, що за своїм віком дещо молодші, а саме ООО «Фактор-друк», ООО РПА БРИСК, ООО «Харьков-ПолиграфУпак»

Поліграфія - це досить прогресивна і динамічна галузь промисловості. Вона потребує кваліфікованих працівників, кількість вакансій постійно зростає. Тому керівники поліграфічних підприємств розуміють важливість створення
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»". Тепер вони не тільки замовляють у нас кадри, але по можливості, допомагають у оснащенні майстерень, надають електронну техніку для впровадження інноваційних форм навчання та проведення позакласної роботи.


Учні всіх груп та курсів разом з керівниками груп мали змогу відвідати ПРАТ Книжкову фабрику «Глобус». У програмі відвідування адміністрацією фабрики  передбачалося знайомство учнів з історією заснування книжкової фабрики, розвитком та сучасними досягненнями. Також всі учні здійснили екскурсію виробничими цехами, побачили сучасне поліграфічне устаткування, нові технологічні лінії з виготовлення книжкової продукції. Загалом екскурсія мала на учнів великий впив та  враження, адже не щодня  маєш змогу відвідувати сучасні поліграфічні підприємства. Учні, що навчаються за професіями машинобудівного напряму мали змогу ознайомитися ремонтно-механічними майстернями, що в подальшому при випуску з центру дає більші шанси на краще працевлаштування.
14.05.2019 Р.  адміністрація та колектив учнів ДНЗ «Харківський регіональний центр ПО поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» взяли участь  роботі VІ Міжнародної науково-технічної конференції «Поліграфічні, мультимедійні та web-технології», яка приурочена відзначенню 75-річчю кафедри «Медіасистем та технологій» Харківського національного університету радіоелектроніки. Конференція проводилася з метою розширення міжнародного співробітництва та поглиблення спільної діяльності у науковій, дослідницькій, викладацькій та  інших  сферах в галузі видавничої справи,  поліграфії,  мультимедійних технологій, економіки галузевих підприємств; підвищення ефективності навчального процесу з підготовки професійних кадрів для  видавничо-поліграфічної галузі, впровадження в навчальний процес інноваційних форм і методів навчання.
ПОЛІГРАФІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФОЛІО+»
ООО РПА БРИСК
ООО «ФАКТОР-ДРУК»
ПП  «ЮНІСОФТ»
ПП  «РАПІД-ПРЕС»
ПРИВАТ БАНК
КНИЖКОВА ФАБРИКА "ГЛОБУС"
ГП ХМЗ “ФЭД”
ПАТ "СВІТЛО ШАХТАРЯ"
Х Т З
ДНВП «ОБ'ЄДНАННЯ КОМУНАР»

Директор: dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Бухгалтерія: buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Метод. кабінет: mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня: pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Відділ кадрів: vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Телефон секретаря: (057) 738-42-63

Copyright © 2013 by 

ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved