ДНЗ
"Харківський регіональний центр професійної освіти
поліграфічних медіатехнологій та машинобудування"

ВИРОБНИЦТВО


В майстерні є необхідне обладнання: проволокошвейні і ниткошвейні машини, різальні машини та інше обладнання. Щоб надати виробам необхідну оригінальність, в майстерні можна виконати тиснення, ламінацію на тиснільно-позолотному пресі та ламінаторі, перелік послуг постійно доповнюється до зростаючих вимог ринку й часу.

На першому етапі:

Вам зроблять калькуляцію, а потім по технологічному процесу проаналізують і виправлять макети, зроблять сканування, кольороподіл, обробку зображення, а також верстку і коректуру в майстернях операторів комп’ютерної верстки, а потім виготовлять друкарську форму.

На другому етапі:

Буде друк, який відбувається в друкарській майстерні офсетного плоского друкування на листових машинах. В процесі друку беруть участь кваліковані майстри виробничого навчання, а також учні
2-го і 3-го курсів.

Консультативна робота.

Презентабельно виглядає така друкарська продукція, у якої якісно виконані всі палітурні процеси. В палітурній майстерні можна виконати повний цикл палітурних операцій: порізку, фальцування, підборку аркушів, прошивання блоку, виготовити обкладинку.

Директор: dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Бухгалтерія: buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Метод. кабінет: mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня: pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Відділ кадрів: vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Телефон секретаря: (057) 738-42-63

Copyright © 2013 by 

ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved