ДНЗ
"Харківський регіональний центр професійної освіти
поліграфічних медіатехнологій та машинобудування"
МУЗЕЙ
     
Історичний музей ДНЗ «Харківський регіональний центр  професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та  машинобудування» (Свідоцтво про реєстрацію музею при навчальному закладі, що перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки України № 21-259 від 03.01.2019)  засновано 22.12.1982 року педагогічним  та учнівським колективом, ветеранами бойової та трудової слави 7 Гвардійського Севастопольського штурмового авіаційного полку на базі Харківського ПТУ № 5 (з 2003 року – Харківський професійний ліцей машинобудування, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 01.07.2003 року № 53). Деякий час музей не працював і тільки в 2004 році він поновив свою роботу (згідно з наказом директора Харківського професійного ліцею машинобудування від 5 березня 2004 року № 49).
      У 2011 році музей отримав звання «Зразковий музей» (Наказ від 08.04.2011 № 317 «Про присвоєння та підтвердження звання «Зразковий музей» при  навчальному закладі, який перебуває у сфері управління Міністерства освіти і науки, молоді а спорту України»), а у 2016 році – підтвердив його (Наказ № 689 від 17.06.2016 року «Про затвердження рішення комісії МОН з присвоєння звання «Зразковий музей»).
      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від  28.02.2017 р. № 318  «Про реорганізацію професійно-технічних навчальних  закладів Харківської області, зміну типу і назви Державного навчального  закладу «Харківський поліграфічний центр ПТО» та щодо припинення  діяльності Харківський професійний ліцей машинобудування (код ЄДППОУ 02547719) шляхом приєднання до Державного  навчального закладу «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» (код ЄДРПОУ 02547694), а також зміни  типу і назви Державного  навчального закладу «Харківський поліграфічний центр професійно-технічної освіти» на Державний навчальний заклад «Харківський регіональний центр професійної  освіти  поліграфічних медіатехнологій та машинобудування». У зв’язку з реорганізацією закладу освіти була змінена і структура музею.
      Робота музею тісно пов'язана з виконанням навчально-виховних завдань, з усією позаурочною виховною роботою Центру. Музей є центром патріотичного виховання, який сприяє формуванню високих моральних якостей громадянина України, вихованню дбайливого ставлення до історії свого народу, до своєї Батьківщини, розширенню та поглибленню знань з історії рідного краю та країни, відтворенню в пам’яті людей імен національних героїв визвольного руху, війни з фашистською Німеччиною, шануванню ветеранів війни і праці, прояву милосердя до престарілих та хворих ветеранів, інвалідів війни.
      Музей є осередком освіти і виховання, сприяє формуванню у молодого покоління любові до рідної землі, народу, забезпеченню духовної єдності поколінь і призначений для виховання душевної гідності, патріотизму, національних переконань, твердої громадянської позиції, любові до рідної землі у учнів навчального закладу. Саме тут розвиваються творчі інтереси учнів до пошукової, краєзнавчої, науково-дослідницької, художньо-естетичної роботи, формується розуміння підростаючим поколінням нерозривного взаємозв’язку минулого, сучасного і майбутнього Батьківщини.

Директор: dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Бухгалтерія: buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Метод. кабінет: mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня: pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Відділ кадрів: vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Телефон секретаря: (057) 738-42-63

Copyright © 2013 by 

ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved