ДНЗ
"Харківський регіональний центр професійної освіти
поліграфічних медіатехнологій та машинобудування"Верстатник широкого профілю - найпоширеніша, затребувана, високооплачувана спеціальність у металообробці.

Верстатник широкого профілю – фахівець, який обробляє деталі з металу і інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних і шліфувальних верстатах. Обробляючи безформний метал, він одержує складні за формою деталі – вироби високої точності та чистоти обробки.
Верстатне ремесло – не просто технічна спеціальність; це свого роду мистецтво. Адже з грубої заготівки цей фахівець робить акуратну деталь з блискучою поверхнею.
Керуючись кресленням деталі, верстатник широкого профілю визначає послідовність її виготовлення. Підбирає необхідні для цього інструменти. Використовує довідники і проводить необхідні розрахунки. Вибирає режим різання, проводить наладку верстата, встановлює інструмент і заготовку, проводить обробку деталі. Вивіряє за допомогою оптичних приладів розміри деталі і якість її обробки. Використовує ручні інструменти, механічне устаткування (токарні, свердлувальні, фрезерні, шліфувальні верстати) і вимірювальні прилади.

Верстатник широкого профілю після закінчення центру, стане кваліфікованим робітником машинобудівних заводів, матиме змогу працювати на металообробному виробництві, в ремонтних майстернях, ремонтних цехах різних виробництв. У подальшому кваліфікований робітник може очолювати бригаду на виробництві, займатись наставництвом, а також продовжити навчання за обраним напрямком в коледжі.
Для працевлаштування у Харкові існує ціла низка крупних та дрібних підприємств, які дають змогу реалізувати знання, уміння і навички випускників з професії верстатник широкого профілю. Серед потужних підприємств варто виділити такі:

1. Державне підприємство  «Харківський машинобудівний завод «ФЕД»
2. Харківське державне авіаційне виробниче підприємство
3. Державне науково-виробниче підприємство "Об’єднання "Комунар"
4. Державне підприємство «Завод ім. В.О. Малишева»
5. Публічне акціонерне товариство «Турбоатом»
6. Державне підприємство «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка»
7. Публічне акціонерне товариство «Харківський тракторний завод»

Директор: dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Бухгалтерія: buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Метод. кабінет: mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня: pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Відділ кадрів: vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Телефон секретаря: (057) 738-42-63

Copyright © 2013 by 

ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved