Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63
Учні всіх груп та курсів разом з керівниками груп мали змогу відвідати ПРАТ Книжкову фабрику «Глобус». У програмі відвідування адміністрацією фабрики  передбачалося знайомство учнів з історією заснування книжкової фабрики, розвитком та сучасними досягненнями. Також всі учні здійснили екскурсію виробничими цехами, побачили сучасне поліграфічне устаткування, нові технологічні лінії з виготовлення книжкової продукції. Загалом екскурсія мала на учнів великий впив та  враження, адже не щодня  маєш змогу відвідувати сучасні поліграфічні підприємства. Учні, що навчаються за професіями машинобудівного напряму мали змогу ознайомитися ремонтно-механічними майстернями, що в подальшому при випуску з центру дає більші шанси на краще працевлаштування.
Екскурсії на ПРАТ «Книжкова фабрика «Глобус» та типографію «ТРИАДА» в яких брали участь наші учні дала позитивні  результати: більшість учнів зацікавилися  умовами роботи на цих підприємствах та вирішили проходити виробничу практику Проходження виробничої практики дає нашим учням можливість влилися у трудові колективи підприємств, підвищити свої  знання та навики, які отримали на уроках спецтехнології. Наші учні  працюють у бригадах друкарів, на лініях з виготовлення книжної продукції, в слюсарних майстернях. Проходження  виробничої практики на поліграфічних підприємствах - це можливість для наших учнів відчути  себе  частинкою  великих колективів, які трудяться на  виготовленням прекрасного творіння людства - книги.

Загалом екскурсія мала на учнів великий впив та  враження, адже не щодня  маєш змогу відвідувати сучасні поліграфічні підприємства. Учні, що навчаються за професіями машинобудівного напряму мали змогу ознайомитися ремонтно-механічними майстернями, що в подальшому при випуску з центру дає більші шанси на краще працевлаштування.

Учні гр. ОКН КБ -12 (оператори комп’ютерної верстки, касир (в банку)) разом із майстром в/н Мотовіловою С. А.  здійснили  екскурсію до відділення ПАТ «ПриватБанку».
Екскурсію відділенням  банку провів начальник  відділу кадрів Попов І. О. Він ознайомив учнів з  структурою банку, банківською системою, провів екскурсію  робочими кабінетами, операційними залами, познайомив  дівчат з персоналом  відділення. Екскурсія мала дві  мети:  підняття престижу банківського працівника та  профорієнтація, адже дівчатам  похід дуже сподобався і вони  поділяться своїми враженнями вдома та з своїми подругами.