ДНЗ
"Харківський регіональний центр професійної освіти
поліграфічних медіатехнологій та машинобудування"
За чисте довкілля
ЗАХОДИ
На виконання листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, що з 21 березня відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2016 року № 75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» на території Харківської області розпочинається щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля», яка триватиме до 30 травня 2019 року.
У рамках даної акції заплановано проведення дня благоустрою територій населених пунктів у третю суботу квітня.

У ДНЗ "Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування"   з метою забезпечення утримання території міста в належному стані, її санітарного очищення, подальшого комплексного розвитку зеленої зони міста, створення умов, сприятливих для життєдіяльності, відповідно до плану внутрішніх заходів, здійснено прибирання прилеглих до навчального закладу територій.
Усього в акції з благоустрою  «За чисте довкілля» і днів довкілля
- візьмуть участь 296 осіб, з них 235 учнів,  61 працівник закладу;
- буде пробрано  та впорядковано 3,53 га  прилеглої до навчального закладу території;
- буде впорядковано 300 м2 квітників та висаджено розсаду квітів;
- здійснено  побілку  бордюрів;
- приведено до  належного стану  спортивний майданчик;
- Колектив учнів та працівників  закладу взяли участь у  всеукраїнській акції «За чисте довкілля»;
- У приміщенні навчального закладу в усіх кабінетах та майстернях  проведено генеральне прибирання: помито вікна, полагоджено та помито кабінетні меблі.
- З 21 березня по 30 травня на території навчального закладу (Камишева Івана 37, Пушкінська, 87) активно здійснюється  благоустрій, а саме прибирання опалого листя,  збирання гілок дерев,  вирівнювання земляного покрову на місцях проведення ремонтних робіт,  прибирання тротуарних доріжок та озеленення територій прилеглих до навчального закладу.
- Учні групи ОКВ-ЕОМ-1 разом із майстром виробничого навчання Шелєповою Т.В.  в  рамках «суботника», проводили спільну справу, прибирали від листя та сміття певні ділянки території, задля благоустрою навчального закладу.
- З 23.03.2019 р.  розпочато роботу щодо приведення території Центру до належного стану: розроблено заходи, складено  графік проведення  суботників,  оновлено  робочий інвентар. Заходами передбачається: санітарне очищення території від торішнього листя, гілок, сміття; впорядкування квітників; висадка дерев, фарбування огорожі, вивезення сміттєзвалищ. У суботниках беруть участь  всі учні  закладу освіти, педагогічні працівники та  персонал. З усіма учасниками суботнику перед початком робіт проводяться  інструктажі з безпеки життєдіяльності. З учнями Центру  проводяться виховні години, спрямовані на  збереження довкілля, дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Директор: dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Бухгалтерія: buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Метод. кабінет: mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня: pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Відділ кадрів: vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua

Телефон секретаря: (057) 738-42-63

Copyright © 2013 by 

ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved