Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

26.10.2017 року в бібліотеці організована книжкова виставка «28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників». На виставці представлена одна із цікавих книг, яка є першим науковим бібліографічним довідником, у якому подано бойові біографії героїв Вітчизняної війни - партизанів і підпільників, що діяли на тимчасово окупованій території України у роки Другої світової війни.
08.11.2017 р. з нагоди Дня Української писемності і мови, на тематичній виставці представлені всі підручники та навчальні посібники фонду бібліотеки по українській мові.
16.11.17 р. з учнями у бібліотеці був проведений круглий стіл на тему: "Свята наука почути один одного", на якому обговорювався простий закон толерантності: "У всьому, як хочете, щоб з вами поводились, так поводьтеся і ви з ними".
21.11.17 р. в читальному залі бібліотеки був проведений бібліографічний огляд періодичних видань, які висвітлювали події Євромайдану в 2014 році на тему: "День гідності та свободи: історія та традиції свята".
24.11.17 р. у читальному залі бібліотеки організована книжкова виставка «Запали свічку», на якій представлені книги для поглиблення знання в учнів про Голодомор як геноциду Українського народ, його причини, перебіг і наслідки.
Ознайомлені всі учні закладу.
На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю‚ забезпечувати мирне життя свого народу.
Бібліотечна робота
22.01.2018 р. до дня Соборності України в бібліотеці проведено бібліотечний огляд літератури «Разом назавжди». День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято. На книжковій виставці представлена література з історичними подіями того часу, хто прагне пізнати минуле нашого народу.
29.01.2018р. у бібліотеці організована книжкова виставка:  «Пам’ятай про Крути»‚  до 100 річчя бою під Крутами. Історична література свідчить про те‚ що бій під Крутами мав вагоме історичне значення‚ бо зупинив ворожий наступ більшовиків на Київ‚ чим дозволив урядові УНР добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті. Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.
 

06.12.2017 р. з нагоди Дня збройних сил України у бібліотеці організована книжкова виставка "З Днем збройних сил України". На виставці представлені періодичні видання, які висвітлюють реформування Збройних сил України: пріоритети, передумови та перспективи. 
В нашій бібліотеці організована постійно діюча книжкова виставка «Великий кобзар», на якій представлено зібрання творів у шести томах. Запрошуємо ознайомитись.
В рамках заходів до Тижня права у бібліотеці організована книжкова виставка відповідно до Указу Президента №361/2017 "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!". Книжкова виставка сприяє формуванню правової культури, підвищенню рівня знань учнів та педагогів щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.
30.03.2018 р. організована тематична книжкова виставка «До 100-річча від дня народження Олеся Гончара». На виставці представленні найвідоміші твори Олеся Гончара, які має наша бібліотека. Дізнайтеся про творчу спадщину чудового письменника.
08.05.2018р. в бібліотеці організована тематична книжкова виставка «Пам'ятаємо, перемагаємо». 8 і 9 травня в Україні‚ так само як у світі‚ відзначають Дні пам'яті та примирення‚ присвячені пам'яті жертв Другої світової війни. Про непрості долі героїв тієї війни читайте на сторінках книжок нашої бібліотеки.

31.08.18р. в бібліотеці організована книжкова експозиція « Я маю право!» з нормативно-правовою базою щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих конституцією та законами України.
30 жовтня 2018 року у читальному залі бібліотеки (за адресою: вул.. Пушкінська, 87) відбувся тематичний вечір «И один в поле воин», присвячений 74-річчю визволення України від фашистських загарбників та 75-річчю визволення м. Києва. Вечір готувала бібліотекар Кохно Є.І. Учні узнали про подвиги учасників тієї жорстокої війни (Миколу Сиротинина, якого навіть вороги вшанували за ратний подвиг; Героїв Радянського Союзу: Волкову Надію - підпільщицу Харківського обкому, Валерію Грановську - медичну сестру, яка ціною свого життя врятувала поранених бійців, Романа Смищука, що підбив у одному бою 6 фашистських танків,  Широнінців; Тричі Героїв Радянського Союзу: Олександра Покришкіна, Івана Кожедуба та ін.) та вшанували їх пам’ять. А перед початком вечора з учнями було проведено невелике тестування «Що я знаю про Другу Світову війну».
    
         Святкування Дня української мови та писемності у ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» розпочалося 9 листопаду 2018 року. Бібліотекарем Кохно Є.І. була проведена тематична зустріч та вікторина-хвилинка «Знавці української мови». Учні підготували газети до свята та прочитали вірші.
     Продовжилося свято 12 листопада у читальному залі бібліотеки за адресою вул.. Пушкінська, 87. За ініціативою бібліотекара і викладача української мови та літератури це свято, вже традиційно, було вирішено відзначити акцією написанням
Всеукраїнського диктанту національної єдності. У написанні диктанту взяли участь усі бажаючі, насамперед учні, які вирішили надалі вчитися у вищих навчальних закладах, а також викладачі та майстри виробничого навчання.
    
     Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, вільно володівший як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії. Чи міг тоді хто передбачити, що ім’ям цього хлопчиська колись стануть називати деякі кораблі, друкувати його зображення на державних грошових купюрах, поштових марках, ставити йому розкішні пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускати на його честь ювілейні монети і засновувати всілякі премії?
     За своє коротке життя, а прожив він чимало, 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він не міг не жадати того, до чого прагнемо всі ми - життя і свобода, самореалізація і благополуччя, мир і повага, прості людські цінності. Його творчість це його душа, в ньому він був чесний і добрий, ярий і нескінченно багатий.  Саме цьому була присвячена книжкова виставка «Тарас Шевченко - геній свого часу», яка була створена на абонементі бібліотеки центру.
Цього року 1 квітня виповнюється 210 років від дня народження видатного українського письменника Миколи Гоголя.
     Гоголь - унікальний письменник у тому сенсі, що ось уже понад 160 років (після його відходу у вічність) завжди опиняється на перетині больових точок суспільства кожного історичного періоду. Ось і нині, у квітні 2019 року, говоримо й думаємо про нього у проекції історичного моменту нашої країни.
     Книги зберігають історію прочитання й осмислення творчого спадку Гоголя. Тому книжкова виставка, яка  була організована у бібліотеці Центру (абонемент №2 по вул. Пушкінська, 87) до 210-ї річниці від дня народження видатного українського письменника Миколи Гоголя (20.03.1809, Великі Сорочинці - 20.02.1852, Москва) - геніального українського письменника, який писав російською мовою і став класиком російської літератури, має особливий характер - вона присвячена рецепції творчості письменника.
     Бібліотекар разом із виставкою, яка присвячена творчості письменника, також познайомила учнів і з книжковою виставкою, яка була присвячена однієї книзі-ювіляру року: «Мертвим душам» (у 2019 році виповнюється 180-років від дня виходу «Мертвих душ»). Також, нагадала присутнім про основні дати життя і творчості Миколи Гоголя (під час бесіди використовувалася презентація).
23 квітня 2019 року виповнюється 455 років від дня народження Вільяма Шекспіра.
     До цієї дати бібліотека Центру підготувала книжкову виставку, на якій були  представлені твори поета і драматурга.
     Спадщина Вільяма Шекспіра не має аналогів, його роботи перекладені більш ніж на 100 мов і вивчаються школярами в усьому світі. Як сказав один з його сучасників, Бен Джонсон: «Шекспір ​​не належить епосі - він на всі часи».
     Він живе в нашій мові, культурі та суспільстві, а також постійно впливає на наш розвиток. Шекспір ​​зіграв найважливішу роль у формуванні сучасної англійської мови і в тому, що той став мовою, якою розмовляють у всьому світі.
     Ознайомитися з виставкою учні і співробітники Центру змогли з 20 березня по 28 квітня в приміщенні Абонемента бібліотеки. Також, до ювілею Вільяма Шекспіра бібліотекарем була виготовлена і віртуальна книжкова виставка, з якою учні ознайомилися на виховній годині, присвяченої ювілею письменника «Театр понад усе».
20 лютого 2019 року у читальній залі бібліотеки вшанували пам’ять учасників Майдану, які полягли у ході кривавих протистоянь у центрі столиці. «Герої не вмирають. Небесна сотня»  - тематичний вечір із переглядом кінофільму готували бібліотека (бібліотекар Кохно Є.І.)  та її актив. Під час вечора учні та педагогічні працівники згадували події         2013-2014 років, переглянули фільм «Небесна сотня.  Зима ,що змінила», бібліотекар закладу розповідала про харків’ян із Небесної сотні: Євгена Котляра, Владислава Зубенко та Юрія Паращука. До тематичного вечора була підготовлена презентація «Україна  та її сучасні герої». Пам’яті загиблих на майдані ще зовсім молодих людей…»  На вечорі лунали пісні та вірші. які були присвячені загиблим героям.
З очей мільйонів - сльози потекли;
Серця мільйонів - болем умивались…
Нам пам’ятати слід обличчя тих бійців  ,
Що билися за нас і не здавались…
06.06.2019 року виповнилося 220 років від дня народження О.С. Пушкіна.
     Пушкін вивчає як історик і архівіст найважливіші події української історії і навіть замислює написати «Начерк історії України». Цей проект, на жаль, не було здійснено, але написаний план дозволяє нам зайвий раз упевнитися в грунтовності знань Пушкіна з цієї теми.
     Безумовно, найбільш серйозним внеском до пушкінської україніки стала його поема «Полтава». За самі лише рядки «Тиха украинская ночь…» Пушкін заслуговував би на звання українського поета.  … Пушкін насмілюється вкласти до вуст опального гетьмана знаменні слова: «Но независимой державой Украйне быть уже пора И знамя вольности кровавой Я подымаю на Петра.» Читачеві судити, як до цього ставився сам Пушкін.
     Отож, проаналізувавши поданий матеріал, маємо право стверджувати, що україніка значно збідніє, якщо викреслити з неї творчість великого російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна». (Олена СОЛОМАРСЬКА: «Видатний україніст - Олександр Пушкін»  http://aej.org.ua/history/1643.html)
     Запрошую користувачів бібліотеки переглянути книжкову виставку, присвячену 220-річчю від дня народження видатного поета Олександра Сергійовича Пушкіна.

15 травня 2019 року відбувся Всеукраїнський відкритий урок «Європа починається з тебе», присвячений святкуванню Дня Європи в Україні, участь у якому прийняли й учні нашого Центру.
- Виставка-фестиваль «Європейська феєрія» та конкурс фотоколажів і малюнків «Ми подорожуємо Європою»,
- 22 травня бібліотеці Центру відбулося засідання Евроклубу «Меридіан» на яке були запрошені учні групи ОКВ-ЕОМ-1 та ОКВ-КО-14. Засідання проводила заступник директора з НВхР Моісеєнко С.В. Протягом засідання вона нагадала учням, що це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента "Про День Європи" (до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року); що в Україні День Європи святкують щорічно кожної третьої суботи травня, а в країнах Європейського Союзу - 9 травня; що Україна - єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається це свято.
До засідання євроклубу у бібліотеці була підготовлена книжкова виставка «Україна - держава європейська», на якій були представлені фотоматеріали, буклети, плакати, які пропонують чіткі пояснення того, що таке Європейський Союз, які його цілі і як він працює. Також зав. бібліотеки Кохно Є.І. підготувала та провела тест-вікторину використовуючи слайд-презентацію для учнів «Що ти знаєш про Європейський Союз?»,  яка розкривала різні аспекти існування  Європейського Союзу. Після цього запропонувала поповнити свої знання книгами, представленими на віртуальній книжковій виставці «Європейська інтеграція: шляхом миру та співпраці», яка була також присвячена Дню Європи.
12 вересня 2019 року у читальному залі бібліотеки (за адресою вул.. Пушкінська, 87) у рамках предметного тижня з фізичної культури відбулася інтелектуально-пізнавальна вікторина «Розумники та розумниці» між учнями першого та другого курсу на тему «О спорт - ми мир!». Вікторина включала такі блоки запитань: «Спорт, спорт, спорт», «Літературні герої», «Знавці олімпізму», «Із історії спорту», «Герої спорту».
13 вересня 2019 року у бібліотеці Центру відбувся відкритий масовий захід на тему «Про їжу, яку ми їмо, її шкода та користь», яку разом готували учні групи  ОКН КБ -2 (майстер виробничого навчання Ділменер Ю.М.) та бібліотека (зав. бібліотеки Кохно Є.І.).
Протягом виховного заходу учні Хасанова Таісія, Хромова Лоліта, Шклярук Дар’я, Сікаленко Аліна довели усім присутнім, що ні для кого не секрет, що їжа - це джерело вітамінів і мінералів, що в свою чергу підтримує наше здоров'я на високому рівні. Відповідно, якщо ви споживаєте їжу, яка не відрізняється наявністю цих самих вітамінів, то у вас буде помітно погіршуватися здоров'я, причому починаючи з зовнішнього вигляду (нігті, шкіра, волосся), а вже після і працездатність органів. Щоб подібне не відбувалося, потрібно знати, яку їжу вживати в трапезу, а від чого краще всього відмовитися.
19 вересня 2019 року, «з метою вшанування пам'яті синів і дочок України, які боролися за свободу народу у період Другої Світової війни 1941-1945 років у лавах підпільно-партизанського руху, їх подвигу та жертовності, виховання у молодого покоління шанобливого ставлення до ветеранів війни» у читальному залі бібліотеки (за адресою: вул. Пушкінська, 87) пройшов тематичний вечір «Герої та подвиги», присвячений Дню партизанської слава, який щорічно святкується в Україні 22 вересня.
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63