Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Безперервний зв'язок поколінь - старшого, тих ветеранів, що пройшли дорогами війни, і нинішньої молоді, хто не бачив жахів обстрілів і бомбардувань - має велике виховне значення, бо людина, яка не знає історії своєї країни, ніколи не стане справжнім громадянином і патріотом. Тому всі заходи, які проводяться в ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»" , спрямовані на виховання патріотичних почуттів в учнівському колективі.
Результатом роботи керівників гуртків та учнів була участь у фінальному концерті. Тому до конкурсу готувалися протяфгом навчального року керівники гуртків: Заливадна О.В., Сокольцова Л.Ю., Плаксіна О.Ф., Харченко Л.В..
Залучення учнів поліграфічного центру до гурткової та позаурочної роботи сприяє вихованню гармонійно розвинутої особистості, формуванню естетичних смаків, розвитку здібностей та нахилів учнівскої молоді.
Цікаво, що учнівським самоврядуванням була проведена пошукова робота з атрібутики воєнних років. Учні знаёшли газети: перша датується 24 серпня 1943 року, "Соціалістичне землеробство", в якій був опублікований наказ Верховного Головокомандуючого І.В.Сталіна про звільнення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників; та друга, датується 10 травня 1945 року, газета "Правда", в якій розміщено привітання Сталіна з Перемогою радянському народу. Ці газети, перш за все, - історичні документи, і наші учні це розуміють. Учнівське самоврядування поліграфічного центру співпрацює з радою ветеранів війни і праці Московського району, завдяки тісній співпраці з радою ветеранів, учні мали змогу привітати листівками ветеранів війни та праці.
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63