Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Симака Анатолій Григорович - довгий час працював у Харківському професійному училищі № 26 керівником військової підготовки . Він народився 13 липня 1921 року в селі Синюхін Брод, Первомайського району, Миколаївської області в родині залізничника. Після восьмирічки, в 1938 році вступив до Миколаївського суднобудівельного технікуму. Але у зв’язку із призовом до лав Червоної Армії, у 1940 році технікуму не закінчив.
Його бойовий шлях почався червоноармійцем 68 ОПТДБ. Початок війни зустрів курсантом навчального батальйону. В 1943 році був командиром відділу 34 ОПТДБ. Згодом, у 1944 році стає курсантом Військового училища військових сполучень ім. М. В. Фрунзе. Воював на Воронезькому, а також на 1-му Українському фронті. Брав участь у відбудові, знищених ворогом, Лискинських мостів, проводив загороджувальні та відновлювальні роботи на дільниці Поворино - Сталінград, під час сталінградської битви. Будував переправу через Дніпро у м. Києві. Відновлював залізничні шляхи на дільниці Познань - Берлін. Військову службу проходив у 15 шляховому залізничному батальйоні, який увійшов у Берлін 29 квітня 1945 року, де і зустрів Перемогу.
Після перемоги 1945 року не пішов з військової служби, залишився командиром 98 ОПТДБ, був секретарем комсомольської організації батальйону, секретарем партійної організації в/ч 92427, був заступником командира батальйону по політичній частині, старшим інструктором політвідділу. З 1974 року працював у громадській організації «Знания», Московського райвиконкому м. Харкова. Має державні нагороди - орден Червоної Зірки та 9 медалей. З 1974 року, працюючи в училищі, багато зусиль приклав збираючи матеріал про подвиги воїнів 72 гвардійської Красноградської стрілецької дивізії.
Симака
Анатолій Григорович
Жихар
Леонід Іванович
Леонід Іванович Жихар - налагоджувальник, пройшов війну солдатом від Смоленська до Прибалтики. Штурмував Кеннінсберг, визволяв Латвію, Естонію, Литву. Нагороджений орденом Солдатської Слави. Нагороджений орденом Солдатської Слави. Нагороджений орденом Солдатської Слави. Жихар Л. І, працював на харківській книжковій фабриці «Комуніст» («Глобус») налагоджувальником лінотипів, обслуговував лінотипи у навчальних майстернях поліграфічного училища.
Бріккер
Олександр Моїсейович
Бріккер Олександр Мойсейович - воював танкістом в прославленій 3-й гвардійській танковій армії. Коли його танк підбили, став командувати ротою протитанкових рушниць. На його рахунку 2 підбитих танки та 1 літак. Двічі був поранений. Нагороджений медаллю «За бойові заслуги» Бріккер, свого часу, відомий харківський художник-екслібрист. Працював у Харківському поліграфічному училищі викладачем виробничої графіки.
Вони присвятили своє життя справі виховання
підростаючого покоління системи професійно-технічної освіти Харківщини...
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63