Оператор компьютерной верстки

Оператор верстатів з програмним керуванням

Верстатник широкого профілю

Слюсар з ремонту автомобілів

Слюсар-ремонтник

Касир в банку

Палітурник

Друкар офсетного плоского друкування

Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Спортивна робота
Керівник фізичної культури
Купріянов Віктор Олексійович
Викладач фізичної культури
Винник Андрій Миколайович
Освіта:  ХНПУ ім. Г. С. Сковороди
Викладач фізичної культури
     Фізичне виховання є невід’ємною частиною організації навчально-виховного процесу ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування», важливим компонентом гуманітарного виховання і фізичного розвитку молоді, а також формою вдосконалення фізичної і психологічної підготовки до активного життя і професійної діяльності.
     Метою роботи викладачів фізичної культури центру є створення умов для поліпшення фізичної підготовки учнів, стану їхнього здоров’я, розкриття творчої особистості кожного учня, підвищення інтересу до уроків фізичної культури.
     В центрі працюють спортивні секції з настільного тенісу та футболу, проводяться спортивні змагання, дні здоров’я. Збірна команда центру бере активну участь в обласних змаганнях Спартакіади «Спорт протягом життя» серед учнів ПТНЗ.

     У  центрі працюють дві спортивні секції:
     - настільний теніс
     - загальна фізична підготовка
     29 січня 2019 року команди дівчат та юнаків Центру  взяли участь  у обласних  змаганнях учнів  ЗП (ПТ)О зі стрітболу. Змагання проходили у ЦПТ № 2.  Команда дівчат у складі Сопочевої А., Сопочевої С. та Клименко А. посіла  загальне ІІ місце. Команда юнаків у складі Пруднікова , Чухно М., Сутиріна О., Балєва  В. посіли ІV загальнокомандне місце.
     Адміністрація Центру та учнівське самоврядування вітають команди  з призовими місцями.
     01 лютого 2019 року на базі ХНПУ імені Г.С. Сковороди, за підтримки ХОВ НОК України, відбулася урочиста церемонія вшанування СВК «Харків‘янка» з нагоди його 20-річчя.
     Харківський педагогічний виховав цілу плеяду видатних волейболістів. Найвідомішими з них були і досі залишаються, Заслужені майстри спорту, чемпіони олімпійських ігор, володарі Кубків світу, чемпіони Європи, переможці Спартакіади народів СРСР, багаторазові чемпіони України Юрій Поярков, Юрій Венгеровський, Василь Матушевас.
     Жіноча волейбольна команда педагогічного мала більш скромні результати. Проте, дівчата постійно приймали участь у Всеукраїнських студентських іграх і Спартакіадах. З 60-х по 70-і роки з командою працювали Григорій Шелекетін, Дмитро Хаджинов, Світлана Клепікова, Віктор Корсаков.
     З 2005-го по 2017 роки «Харків‘янка» була постійним учасником чемпіонатів студентської та аматорської вищих ліг України, де стабільно виборювала призові місця. У 2005 та 2017 роках команда була срібним призером Чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги.
     З вересня 2017 року в команді відбулися кардинальні зміни у тренерському та ігровому складі. Головним тренером «Харків‘янки» стала Євгенія Стрельникова і другим тренером Сніжана Пахомова.
     У складному сезоні 2017-2018 років дівчата посіли 5 місце у вищій лізі Чемпіонату України, стали срібними призерками Кубку, Супер Кубку ім. Ю. Пояркова Харківської області та обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя». І сьогодні дівчата грають у вищій лізі Чемпіонату України, беруть участь у фінальних іграх Кубку та Супер кубку міста Харкова.
     Всі тренери та дівчата, які були присутні на святі отримали нагороди та подарунки від Університету та ХОВ НОК України! До складу команди входять і  випускниці ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної  освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» Сопочєва С. та Сопочєва А. Нам приємно,  що наші  дівчата долучаються  до спортивних перемог.
     Ми пишаємося нашою командою, її тренерами та гравцями. Бажаємо їм тільки Перемог в спорті та житті!
З 02 по 05 квітня 2019 року у місті Миколаєві збірна команда Харківської області брала участь у фінальних іграх  Всеукраїнської Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти України з волейболу серед команд юнаків.
У запеклій боротьбі харків’яни вибороли перше загальнокомандне місце, здобувши перемогу з рахунком 2:0 над збірною командою Рівненської області.
Команду Харківських волейболістів очолював учень нашого центру Садовніков Олег. Учнівське самоврядування та педагогічний колектив вітає волейболістів з яскравою перемогою на Всеукраїнських змаганнях!
14 квітня 2019 учні Центру брали участь в VI Харківському Міжнародному марафоні.
Захід проводиться щорічно, з метою популяризувати біг в Україні, об'єднавши професійних бігунів, любителів і початківців з усієї країни. Забіги проходили через найкрасивіші місця Харкова, вулицями Сумською, Пушкінською, проспекту Науки. Учасники пробігали повз парк ім. Горького і парк ім. Т. Шевченка та ін. пам'ятки міста Харків.
16.05.2019 р. Згідно з Положенням про обласні щорічні спортивні змагання серед учнів професійно-технічної освіти Харківської області у лісопарку на спортивній базі «Динамо» юнаки центру брали участь у спортивних змаганнях «Спорт протягом життя», зі спортивного туризму.
28.05.2019 р. команда  із одинадцяти  учнів нашого Центру взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага», який проходив на  спортивній базі ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3». Наші учні посіли 7 командне місце. Учнівське самоврядування та  адміністрація центру вітають наших хлопців з результатом змагань.
Організація та проведення спортивно-масових заходів з учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти
у 2018/2019 навчальному році
Планування роботи
Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63