Електромеханік з ремонту та обслуговуванню ЕОМ

Друкар офсетного плоского друкування

Палітурник

Касир в банку

Слюсар-ремонтник

Слюсар з ремонту автомобілів

Верстатник широкого профілю

Оператор верстатів з програмним керуванням

Оператор компьютерной верстки

Директор           dir.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Бухгалтерія        buh.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Відділ кадрів    vkadr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Метод. кабінет   mkab.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Приймальня      pr.poligrafcpto@ptukh.org.ua
Copyright © 2013 by 
ДНЗ "«Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування»"
All Rights reserved
Телефон:    738-42-63
Педагогічний  та учнівський  колективи Поліграфічного центру протягом навчального року  проводять  профорієнтаційну роботу у  загальноосвітніх навчальних  закладах Московського району, міста Харкова та області. Відвідування  ЗОШ  здійснюється  за графіком.
Педагогічний колектив Поліграфічного центру тісно співпрацює у напрямку  профорієнтації та укладено угоди  про  співпрацю з  педагогічними колективами навчальних  закладів:
    1. Комунальний  заклад «Харківський  спеціальний загальноосвітній навчально-виховний  комплекс для  дітей з вадами слуху Харківської  обласної ради».
    2. Комунальний заклад «Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей зі  зниженим  слухом» Харківської  обласної ради.
    3. Спеціальна загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа-інтернат
8 для  дітей  з наслідками поліомієліту та  церебральними паралічами Харківської обласної ради.
    4. Харківська гімназія
43 Харківської  міської  ради  Харківської області.
    5.  Харківська ЗОШ
26 Харківської  міської  ради  Харківської області.
    6. Харківська ЗОШ
97 Харківської  міської  ради  Харківської області.
    7. Харківська ЗОШ
97 Харківської  міської  ради  Харківської області.
    8. Фонд соціального захисту інвалідів Харківське обласне відділення активно сприяє у  проведенні  профорієнтаційної роботи серед  осіб з  особливими потребами м. Харкова, а саме  дітей з вадами слуху та фізичними вадами.
ДНЗ «Харківський поліграфічний центр ПТО» відповідно  до Договорів та планів спільних дій тісно співпрацює у напрямку профорієнтаційної роботи з Харківським національним  університетом радіоелектроніки, Українською  інженерно-педагогічною академією та Українською академією друкарства.
На базі Поліграфічного центру проведено Дні відкритих дверей для учнів-випускників  10, 11, 12 класів двох спеціалізованих шкіл,  учнів-випускників  9, 10, 11,  класів ЗОШ міста Харкова, ознайомивши майбутніх абітурієнтів з історією та досягненнями Центру. Учням продемонстровано фільм про Поліграфічний центр. Показано роботу  виробничих майстерень та майстер-клас у майстерні палітурників.
Сподіваємося, що проведені заходи  дадуть змогу  здійснити  якісний набір учнів на  наступний  навчальний рік.
Профорієнтаційна робота
18.03.2019 р. у Центрі  для учнів 9 класів  загальноосвітньої середньої  школи  № 56  проведено профорієнтацію. Учням розказано про історію розвитку друкарської справи в Україні, на Харківщині. Історію створення поліграфічного Центру та професій, якими можна оволодіти  у закладі освіти. Проведено майстер-клас з професії  палітурник. Проведено екскурсії закладом освіти.
З 25 - 29.03.2019 р. у Центрі проводяться Дні відкритих дверей для учнів        9-11 класів  загальноосвітніх середніх шкіл м. Харкова. На профорієнтаційних заходах у Центрі  учням шкіл № 55,17,165, 34 старшим майстром Кузнєцовою С. Ю. розказано про історію розвитку друкарської справи в Україні та на Харківщині, історію створення поліграфічного Центру та професій, якими можна оволодіти  у закладі освіти. Проведено майстер-клас з професії  палітурник. Проведено екскурсії закладом освіти. Продемонстровано  фільми про найсучасніші поліграфічні підприємства Харкова.